ابزارهای جراحی استریل نشده اند

استریل نشدن صحیح وبه موقع ابزار افراد تحت درمان را در معرض عفونت شدیدوعوارض جبران ناپذیر قرار میدهد

پنج عمل در بیمارستان دوندین در ماه‌های اخیر قبل از اینکه پزشکان یا پرستاران متوجه شوند اتفاق افتاده  که ابزارهای  آنها به درستی استریل نشده است
نایجل میلار، رئیس هیئت پزشکی منطقه جنوبی گفت که کارکنان خدمات استریل در شرایط کاری سخت و ناکارآمد که در آن کار می‌کردند، کمک زیادی به تکرار مشکلات مربوط به استریل نشدن نادرست ابزارها کرده است و این وضعیت نیاز به رسیدگی فوری دارد.
دکتر میلار در جلسه هیئت مدیره گفت: «پنج مورد از آلودگی بر سطح ابزار برشی وجود داشت شناسایی شد.
"این بسیار نگران کننده است، چون بیمار کاملا آلوده شده است."
در سال 2019، گزارش شد که دو بیمار با ابزار کثیف، از جمله خون بسته شده در داخل یک پیچ گوشتی جراحی، تحت عمل جراحی قرار گرفته اند.
به هیچ یک از این افراد گفته نشده بود زیرا در معرض خطر بسیار کم عفونت در نظر گرفته شده بودند.
دکتر میلار گفت که آخرین مشکلات در طول عملیات با تمیز کردن ضعیف تجهیزات، که بین 31 مارس سال گذشته تا 31 ژانویه سال جاری اتفاق افتاد، نیز رویدادهای کم خطر بودند.
دکتر میلار گفت که ابزارها استریل شده بودند، اما مشکلاتی که در حین کار مشاهده میشد، از جمله باقی ماندن آب در داخل لوله، تمیز نشدن صحیح سینی ابزار و باقی ماندن مواد روی ابزار، رضایت بخش نبود.
"خطر ابتلا به عفونت بسیار ناچیز است، اما برای بیماران ناراحت کننده است."
دکتر میلار گفت که کارکنان خدمات استریل در یک منطقه بسیار دشوار کار می کردند و در این شرایط نهایت تلاش خود را می کردند.
یک فضای کارآمد و به درستی طراحی شده برای کار برای رفع مشکل ضروری بود.
افزایش تعداد مشکلات مربوط به ابزار کثیف تجهیزات پزشکی، هیئت مدیره را بر آن داشت تا کار روی پروژه ای را برای انتقال خدمات استریل به محل مکان بزرگتر در ساختمان انکولوژی آغاز کند.
پاتریک نگ، مدیر اجرایی خدمات تخصصی، به اعضای هیئت مدیره گفت که به زودی به روز رسانی در مورد این پیشنهاد را اجرا خواهند کرد.
کار طراحی نشان می‌دهد که این پروژه بیشتر از آنچه پیشنهاد شده هزینه خواهد داشت، اما آقای Ng معتقد بود فرصت‌هایی برای کاهش این رقم وجود دارد.
آقای Ng گفت که کار با مهندسان مکانیک ادامه دارد تا طرحی برای رفع مشکل تکمیل شده، بررسی شده و برای اصلاح امضا شود.
این بخش 10 تختخوابی قرار بود در اوایل سال 2020 افتتاح شود، اما ممکن است تا اواخر سال 2022 طول بکشد تا بتواند بیماران را پذیرش کند.

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش