شبیه سازی عمل جراحی با استفاده از نرم افزار تاچ سرجری

این برنامه نوآورانه یک پلت فرم کاربرپسند را فراهم می کند که به متخصصان پزشکی از همه زمینه ها کمک کند

این برنامه نوآورانه یک پلت فرم کاربر پسند را فراهم می کند که به متخصصان پزشکی از همه زمینه ها کمک می کند تا به طور پیش فرض برای اقدامات آموزش ببینند. شبیه سازی های سه بعدی و محتوای جراحی با همکاری جراحان برجسته و موسسات دانشگاهی در سراسر جهان توسعه یافته است تا از حداکثر دقت و اعتبار اطمینان حاصل شود. این پلتفرم بزرگترین و سریعترین رشد جراحان در حال یادگیری و تمرین عملیات دیجیتالی است.
شبیه سازی های تعاملی و بیماران مجازی تکنیک های خاصی را برای تمام مراحل روش های پزشکی و جراحی آموزش می دهند. این رویکرد عملی به بهبود تعامل برای درک عمیق تری کمک می کند و ثابت شده است که نتایج بهتری نسبت به روش های سنتی تر دارد.
پزشکان ، پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند دانش خود را در مورد جراحی با محتوای روشن و آموزنده در هر مرحله از عمل آموزش داده و آزمایش کنند. آنها می توانند تمرینات خاصی را فرا بگیرند یا مهارت های خود را قبل از عمل تقویت کنند.
این برنامه تلفن همراه با دارا بودن بزرگترین پایگاه داده بیش از 150+ شبیه سازی در چندین تخصص جراحی ، از جمله ارتوپدی ، چشم پزشکی ، پلاستیک ، جراحی مغز و اعصاب ، دهان ، عروق و بسیاری دیگر ، جامع ترین ابزار برای متخصصان پزشکی است.
 

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش