شناسایی و ردیابی ابزار های جراحی

روش‌های ردیابی برای ابزار جراحی تضمین می‌کند که الزامات خاص عمل‌های روزمره برآورده می‌شوند.

جراحی مدرن معمولاً در بیمارستان ها - با استفاده از ابزار جراحی، میز عمل و سایر تجهیزات انجام می شود. محیط و روش های مورد استفاده در جراحی تابع اصول فناوری آسپتیک است: این به معنای جداسازی دقیق اشیاء "استریل" و "غیر استریل" یا "آلوده" است. تمام ابزارهای جراحی که از فلز روی فلز استفاده می کنند مانند قیچی، نگهدارنده سوزن و اکارتور باید استریل شوند. علاوه بر این، اگر ابزاری آلوده شده باشد، باید تعویض یا مجدداً استریل شود.
چرخه ابزارهای جراحی شامل تهیه، مونتاژ، بسته بندی، استریلیزاسیون، نگهداری، توزیع و استفاده در اتاق عمل و سایر تنظیمات بالینی و در نهایت رفع آلودگی است. اغلب این دستگاه‌های فردی در یک مجموعه هستند که آسیب دیده‌اند و سپس باید تعمیر یا حتی تعویض شوند.
متأسفانه، بسیاری از مراکز مراقبت های بهداشتی توانایی ردیابی ابزارهای جراحی یا بررسی تعداد دفعات استفاده از آنها را ندارند، که اغلب باعث ایجاد شرایط زیر می شود:
    هزینه های نیروی کار ناشی از جستجوی تجهیزات گم شده
    از دست دادن زمان به دلیل گم شدن تجهیزات
    افزایش هزینه های ذخیره سازی برای خرید یا اجاره دستگاه های جایگزین
    ناامیدی کارکنان به دلیل ساختارهای ناکارآمد


برچسب های بارکد - راه حل بسیاری از مشکلات
علاوه بر ردیابی ابزار داخلی، بیمارستان ها باید ابزارهایی را که در حال تعمیر هستند نیز ردیابی کنند. با برچسب زدن هر ابزار با برچسب بارکد مخصوص به خود، می توان مکان را به طور دقیق تعیین کرد و تاریخچه را می توان ردیابی کرد
- از اولین استفاده تا آلودگی و بازگشت به نگهدارنده ابزار.
 به این ترتیب، هر تبلت و ابزاری را می توان در طول هر عمل روی هر بیمار ردیابی کرد. روش‌های ردیابی برای ابزار جراحی تضمین می‌کند که الزامات خاص عمل‌های روزمره برآورده می‌شوند. ردیابی با استفاده از برچسب‌های بارکد اطلاعات دقیقی را در مورد استفاده، ضدعفونی‌سازی، نگهداری و گزارش‌دهی و همچنین داده‌های در دسترس بودن ابزار فراهم می‌کند.
تعداد ابزارهای مورد استفاده و فرکانس استفاده از آنها.
ردیابی بهبود یافته می تواند منجر به استفاده بهتر از تجهیزات موجود و افزایش بهره وری کارکنان شود.
کدام چاپگر برچسب برای ردیابی ابزار جراحی مناسب است؟
چاپگر لیبل حرارتی TTP-2410MT از TSC شریک ایده آلی برای ردیابی ابزار جراحی است. استفاده از برچسب های بارکد سرعت آماده سازی وسایل جراحی را قبل از جراحی افزایش می دهد و کارایی و دقت را در حین جراحی بهبود می بخشد. به لطف عملکردهای متنوع و قدرتمند و برچسب های دقیق و بادوام انتقال حرارتی، بسیاری از موسسات این چاپگر را انتخاب کرده اند و در نتیجه مدیریت موجودی ابزار خود را به طور قابل توجهی ساده کرده اند.
اینجا را کلیک کنید تا درباره اینکه چگونه این چاپگر مدیریت موجودی ابزار جراحی شما را ساده می کند بیشتر بدانید.
لینک http://www.bluestarinc.com
 

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش