الکتروتوم

جراحی های ایمن ALDPICOSUNراه حل های پزشکی را امکان پذیر می کند

در فنلاند، 23 نوامبر 2020 - گروه Picosun، تامین‌کننده پیشرو محلول‌های پوشش لایه نازک AGILE ALD®️ (Atomic Layer Deposition)، با بیمارستان‌ها و محققان برجسته چینی برای اعمال فناوری ALD پزشکی برای روش‌های جراحی ایمن‌تر شریک می‌شود

همکاری با شرکتی مانند Picosun برای ایجاد راه حل هایی برای جراحی های ایمن تر و مناسب تر است. پیشرو در راه حل های پزشکی ALD است. این شرکت دارای مجموعه فرآیندهای گسترده ای برای مواد زیست سازگار ALD است و تجهیزات آنها در چندین شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی در سراسر جهان استفاده می شود.لانگ‌شنگ لو، استاد دانشگاه فناوری چین جنوبی می‌گوید: ما اعتماد قوی داریم که این همکاری منجر به نوآوری‌های جدید و راه‌حل‌های جدید برای تجهیزات جراحی خواهد شد.
الکتروتوم ها را  در دمای بالا برای برش و جداسازی بافت استفاده می‌کنند که همزما خون را منعقد می‌کند، و این یک تجهیزات استاندارد است که جایگزین چاقوی جراحی سنتی در بسیاری از عملیات‌ها می‌شود. چسبیدن و سوختن بافت و خون بر روی تیغه الکتروتوم یک مشکل جدی است زیرا تیغه پوسته شده خطر افزایش خونریزی، آسیب بافتی، پارگی و زخم را دارد و در نتیجه زمان بهبودی بیمار طولانی‌تر می‌شود. دود ناشی از بافت سوزان نیز ممکن است بینایی جراح را مختل کند و خطر خطا را در طی اقدامات ظریف مانند جراحی قلب یا جراحی مغز و اعصاب افزایش دهد.

تاکنون راه حلی برای غلبه بر این مشکل در بازار وجود نداشته است. فناوری ALD به طور بالقوه می تواند این راه حل را ارائه دهد و در نتیجه ایمنی بیمار، کیفیت زخم و زمان بهبودی را بهبود بخشد. ALD پوشش های بسیار نازک و بدون سوراخ سوزنی را با انطباق بی بدیل بر روی کوچکترین جزئیات سطح تشکیل می دهد و فرآیند ALD را می توان در دماهای متوسط انجام داد بنابراین این روش برای مواد حساس نیز مناسب است. ALD زیست سازگار که روی میکروالگوی ضدچسب ویژه تیغه الکتروتوم رسوب می‌کند، از چسبیدن خون و بافت به تیغه جلوگیری می‌کند.

ما خوشحالیم که فناوری PicoMEDICAL™️ خود را به یک برنامه مراقبت‌های بهداشتی جدید گسترش می‌دهیم و با بیمارستان‌ها و دانشمندان چینی درجه یک کار می‌کنیم تا راه‌حل‌های خود را در استفاده روزمره واجد شرایط کنیم. ALD در حال حاضر انقلابی در زمینه پزشکی ایجاد کرده است، درست مانند آنچه بیش از یک دهه پیش در صنایع نیمه هادی انجام داد. ما در Picosun می خواهیم از دانش گسترده ALD خود برای توسعه راه حل هایی برای بهبود سلامت و کیفیت زندگی افراد استفاده کنیم، به همین دلیل است که ALD پزشکی یکی از بازارهای کلیدی ما برای آینده است. .
Picosun پیشرفته ترین راه حل های پوشش لایه نازک AGILE ALD®️ (Atomic Layer Deposition) را برای صنایع جهانی ارائه می دهد. راه‌حل‌های ALD Picosun با فرآیندهای تولید کلید در دست و تخصص بی‌نظیر و پیشگام در این زمینه - که قدمت آن به اختراع خود فناوری برمی‌گردد، جهش فناوری به آینده را ممکن می‌سازد. امروزه تجهیزات PICOSUN®️ ALD در بسیاری از صنایع پیشرو در سراسر جهان در حال استفاده در تولید هستند

کالایی ثبت نشده است

جمع :0
قابل پرداخت :0
ثبت سفارش